ÇOCUK KULÜBÜ SİNEMA ŞÖLENİ BAŞLADI
Haber
22 Eylül 2021 - Çarşamba 16:45
 
ÇOCUK KULÜBÜ SİNEMA ŞÖLENİ BAŞLADI
KÜLTÜR Haberi
ÇOCUK KULÜBÜ SİNEMA ŞÖLENİ BAŞLADI

 

Düzce Belediyesi Çocuk Kulübü, bünyesinde verdiği eğitimlerin yanında sosyal ve kültürel etkinliklere de ev sahipliği yapıyor. Yeni eğitim dönemine başlayan Çocuk Kulübü, köy okullarında eğitimlerine devam eden çocukları sinema etkinliğinde buluşturmaya devam ediyor.
Düzce Belediyesi Çocuk Kulübü, 13 Eylül itibariyle yeni eğitim dönemine başlamasının yanında bünyesinde gerçekleştirdiği sosyal etkinliklerle, il merkezinin yanı sıra köy okullarında eğitim gören öğrencileri de unutmuyor.
Robotik Kodlama, Fen Bilimleri, İngilizce, Mutfak, Görsel Sanatlar, Halk Oyunları, Fiziksel Gelişim, Hareket Eğitimi, Ritim, Klarnet, Gitar, Piyano, Keman, Matematik, Değerler Eğitimi, Karikatür, Tasarım, Zeka Oyunları, Satranç Etkili ve Hızlı Okuma ve Modern Dans olmak üzere 21 branşta uzman kadrolarla eğitimlerine başlayan aynı zamanda kayıtların da devam ettiği Çocuk Kulübü, köy okullarında eğitim gören öğrenciler için sinema etkinliği düzenledi.
Bu kapsamda, yeni dönemde ilki gerçekleştirilen etkinlikte Çakırlar Mahallesi Ortaokulunda eğitim gören 55 öğrenci Çocuk Kulübünün misafiri oldu. Düzenlenen sinema gösterimine katılan ortaokul öğrencileri daha sonra eğitim atölyelerini gezerek verilen eğitimler hakkında bilgilendirildi.
Çocuk Kulübü yetkilileri, öğrencilerin keyifli ve eğlenceli zaman geçirmeleri için gereken tüm hazırlıkları yapmasının yanında etkinlik sonunda günün anısına hediye de verdi.
Sinema etkinliğine yönelik çalışmalarını sıklaştıran ve Düzce’deki her çocuğu sinema ile buluşturmak için çalışmalarını sürdüren Çocuk Kulübü, bünyesindeki eğitim programının yanı sıra sinema etkinliklerini haftanın 3 gününe yaymak için çalışmalarını sürdürüyor.

Kaynak: Editör: 81 DÜZCE HABER
Etiketler: ÇOCUK, KULÜBÜ, SİNEMA, ŞÖLENİ, BAŞLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı