GENÇLERDEN ANKARA ÇIKARTMASI google.com, pub-7866139288487547, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Haber
06 Ekim 2021 - Çarşamba 01:44
 
GENÇLERDEN ANKARA ÇIKARTMASI
Düzce Genç İmam Hatipliler Derneği ve Düzce Umut Gönüllüleri Yardımlaşma Derneği Düzceli siyasetçiler ile Ankara da görüştü.
GENEL Haberi
GENÇLERDEN ANKARA ÇIKARTMASI

Düzce Genç İmam Hatipliler Derneği Başkanı Erhan Alemdar, Başkan Yardımcısı Fatih Türk ve Düzce Umut Gönüllüleri Yardımlaşma Derneği Başkanı Metin Çelebi, Ankara da Düzceli Milletvekillerine bir dizi ziyaretlerde bulunuldu. 
Dernek Üyeleri; ziyaretlerinin ilkini Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Merkezinde gerçekleştirdi. 
Adalet ve Kalkındırma Partisi Genel Merkezinde, partinin Kadın Kolları Genel Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ve Düzce Milletvekili Fahri Çakır TBMM deki odasında yapıldı. 
Yapılan ziyaretler ile ilgili açıklama yapan Düzce Genç İmam Hatipliler Derneği Başkanı Erhan Alemdar '' Bu gün güzel verimli ziyaretler gerçekleştirdik. STK'ların Düzce’de ki durumu ve derneklerimizin geçmişten bu güne olan çalışmalarını beraber değerlendirdik. Sağ olsunlar gittiğimiz yerlerde samimi ve sıcak kanlı yaklaşımlar aldık.  Gittiğimiz makamlar her zaman olduğu gibi bizlere yine destek sözü verdiler. Çok şükür ki bu güne kadar da desteklerini çok gördük. Misafirperverliklerinden Dolayı herkeze ayrı ayrı teşekkür ediyoruz'' dedi.

Kaynak: Editör: Çetin RESULOĞLU
Etiketler: GENÇLERDEN, ANKARA, ÇIKARTMASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı