OTOPARK SPOR ALANINA DÖNÜŞTÜ google.com, pub-7866139288487547, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Haber
15 Ekim 2021 - Cuma 11:37
 
OTOPARK SPOR ALANINA DÖNÜŞTÜ
- Haberi
OTOPARK SPOR ALANINA DÖNÜŞTÜ


Düzce de bulunan Raziye Begüm Sultan ve Necla Pekolcay Kız Öğrenci Yurtlarının önündeki otopark spor alanına dönüştürüldü. Öğrencilerin sosyal aktivite yapmaları için yapılan yeni alanın ilk maçı da öğrencilerle birlikte maç yapan Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsa Yazıcı yaptı.
Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Raziye Begüm Sultan ve Necla Pekolcay kız öğrenci yurtlarının önünde bulunan otopark alanı sportif faaliyetlerin ve sosyal aktivitelerin yapılabileceği spor alanına dönüştürdü. Bu dönüşüm ile birlikte alan voleybol, basketbol, tenis sahaları ile birlikte spor aletlerinin bulunduğu alan yapıldı.
Spor sahalarının yapılmasının ardından açılışını da yine İl Müdürümüz İsa Yazıcı ve yurtlarda kalan öğrenciler voleybol maçı ile yaptılar. Keyifli anların yaşandığı voleybol maçında kazanan dostluk olurken, maç sonrası yurtlarda kalan öğrencilerle İsa Yazıcı bir süre sohbet etti.
Otoparkın spor sahalarına dönüştürülmesinden dolayı mutluluklarını dile getiren öğrenciler, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsa Yazıcı’ya teşekkür ettiler.

Kaynak: Editör: 81 DÜZCE HABER
Etiketler: OTOPARK, SPOR, ALANINA, DÖNÜŞTÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı