Polisten Duygulandıran Ziyaret
Haber
12 Mayıs 2021 - Çarşamba 17:08
 
Polisten Duygulandıran Ziyaret
Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ile birlikte yaptıkları program ile Ramazan Bayramı Arifesinde şehit ailelerini ziyaret ederek bayramlarını kutladılar. Polisleri hediyeler ile birlikte karşılarında gören şehit yakınları duygusal anlar yaşadı.
YAŞAM Haberi
Polisten Duygulandıran Ziyaret

 Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü organizasyonu ile Ramazan Bayrama arifesinde Düzce’deki şehit yakınlarını ziyaret ederek hediyeler verdiler.

Polis Ekipleri, korona virüs nedeniyle evlerinin önünde gerçekleşen ziyarette 2015 yılında Silopi Özel Hareket Şube Müdürlüğü’nde görevliyken terör örgütü ile girdikleri çatışmada şehit olan Mustafa Yahya Mertcan’ın babası Halit Mertcan ile 16 Temmuz 2017 yılında Uşak’ta şehit olan Polis memuru Ramazan Bülbül’ün eşi Ayşegül Bülbül’ü ziyaret ettiler. Ziyarette şehit ailelerine çeşitli hediyeler veren polislere şehit yakınları da teşekkür ettiler.   

  Polisleri hediye ile karşısında gören Şehit Özel Harekat Polisi Mustafa Yahya Mertcan’ın babası Halit Mertcan; polislere teşekkür ederek; “Polislerimize teşekkür ederim. Vatan sağ olsun” dedi.

  Ziyaretin ardından şehit yakınları ve polisler toplu fotoğraf çektirdiler ve ziyaret sona erdi.

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Polisten, Duygulandıran, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı