Trabzonsporlular, Kızılay’ı Yalnız Bırakmadı
Haber
10 Mayıs 2021 - Pazartesi 14:41
 
Trabzonsporlular, Kızılay’ı Yalnız Bırakmadı
Korona virüs süreci ile birlikte Ramazan ayında kan stoklarında azalma olunca Kızılay Düzce Şubesi, kan bağış çağrısı yapmıştı. Çağrıya uyan Düzce Trabzonsporlular Derneği, Kızılay’a kan bağışı yaptı.
YAŞAM Haberi
Trabzonsporlular, Kızılay’ı Yalnız Bırakmadı

Pandemi süreci ile birlikte Ramazan Ayı’nın gelmesi Kızılay’a kan tedariğinde sorun yaşanınca kan stoklarında azalma meydana gelmişti. Azalma nedeniyle Kızılay Düzce Şubesi tarafından yapılan çağrılar karşılığını buldu ve Düzce Trabzonsporlular Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri, başlattıkları kampanya ile Kızılay’a kan bağışında bulundular. Akşam iftar sonrasında Kızılay Kan Bağış otobüsü önünde toplanan dernek üyeleri kan bağış formlarını doldurarak, kan bağışında bulundu.

Kan bağışı sırasında Düzce Trabzonsporlular Kültür ve Dayanışma Derneği üyelerini karşılayan Kızılay Düzce Şube Başkanı Arb. Av. Halil Aydın, kan bağışı yapan Trabzonsporlulara teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Düzce Trabzonsporlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Bilgin ise; Kan bağışının insani bir görev olduğunu biliyoruz. Bugün ihtiyacı olanların yarımına koşarak kan bağışı yapmak istedik. Bununla birlikte dernek olarak kampanyamız devam edecek” dedi.   

Kaynak: Editör:
Etiketler: Trabzonsporlular,, Kızılay’ı, Yalnız, Bırakmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı