Hasan Hüseyin YILDIRIM Muratgilin damından atlayamayanlar.
Yazı Detayı
29 Haziran 2021 - Salı 19:25
 
Muratgilin damından atlayamayanlar.
Hasan Hüseyin YILDIRIM
 
 

Herkes aya giderken biz Muratgilin damından atlayamadık diye fenomen bir cümle var.

Sn Faruk Özlü yaptığı projeler ile aya giderken sahada resmi kurumlar, devlet kurumları, STK lar muratgilin damından atlayamadılar maalesef.

 

Vatandaş ,esnaf çok dertli. Çiftçi dertli. Sokağa çıkma yasağında esnafa bağırılması ceza yazılması zaten zor zamanlar geçiren esnafı iyice bunalttı.

Bu muratgilin damından atlayamayanlara Sn Ayşe Keşir milletvekilimiz Ve Ümit Yılmaz birde sağlık çalışanları dahil değil.

 

Sn Ayşe Keşir harıl harıl çalışırken bir orada bir burada bir cumayerinde bir sanayide…Ümit Yılmaz bey hakeza bir mecliste bir kaynaşlı’da bir fındık ile ilgili bir komisyonda .

Fakat adını unuttuğumuz bir kayıp milletvekilimiz daha vardı.

 

 

Acaba o nerede .ne sesi çıkıyor ne soluğu. Muratgilin damından atlarken acaba duvarın dibine mi düştü?.. Gören olursa elma derse çıksın armut derse de çıksın…

Millet vekilinin yüzüne hasret kaldı.

Millet parkı, Şehir merkezi dönüşümü, Konuralp kazı çalışmaları, Sanayi’nin dönüşümü Düzce’ye  level atlatacak. Birde bir beton yığını haline gelen pazaryerleri konusuna el atsa başkan tam olacak.

Ulaşım problemini uğur böcekleri ile çözen başkan , salgın pandeminin etkisi ile Düzce Ulaşım istenen randımanı vermese de çok iyi gidiyor.Vatandaş memnun araç sahipleri çok memnun tek memnun olmayan belkide belediye.

 

Yine de 2023  Vizyonu Sn. Faruk ÖZLÜ  başkanın bakış açısı Düzce’ye çok şey katıyor…

Yok o ne der yok bu ne der den çok doğru bildiğini danışıp fikir alıp uyguluyor.

Düzce hızlı bir şekilde büyük bir köy görüntüsünden çıkıp Modern  Sanayi ,Turizm ve Tarım kenti olma yolunda bu dönemi iyi değerlendirmeye çalışıyor.

Muratgilin damından atlamak istemeyenler maniniz olmaz ise..

 
Etiketler: Muratgilin, damından, atlayamayanlar.,
Yorumlar
Haber Yazılımı